КИЄВУ – МАКСИМУМ 

1. Повернення Києву – його вулицям, мостам, площам – історичних назв.

2. Обов'язкова умова забудови столиці: спочатку школа і дитячий сад, амбулаторія або лікарня – потім житловий або діловий комплекс.

3. 50 % бюджету столиці – на розвиток інфраструктури. Будівництво кільцевих, об'їзних доріг, нових транспортних розв'язок у центрі міста, додаткового моста через Дніпро; приведення в порядок усіх мостів, шляхопроводів, естакад; запуск швидкісних трамваїв за найбільш затребуваними маршрутами; з'єднання між правим і лівим берегами Києва за рахунок будівництва нових гілок метро.

4. Аудит і перезапуск усіх комунальних підприємств – вони приноситимуть Києву мільйони.

 

5. Безпека та комфорт для людей. Заборона будь-яких неприйнятних у цивілізованому суспільстві маршів неонацистів та іншого непотребу, носіння балаклав, намордників та зброї.

6. Впровадження досвіду європейських столиць у транспортно-логістичне життя Києва: максимальне використання одностороннього руху; повсюдне встановлення регульованих пішоходами світлофорів; розвантаження вулиць міста від вантажного транспорту.

7. Введення солідарної фінансової відповідальності підрядника, який побудував неякісні дороги (інші об'єкти), і міського чиновника, який уклав із ним договір і прийняв таку неякісну роботу. Платитимуть обидва.

8. Повернення Києву та міській громаді всіх незаконно розданих земель та об'єктів. Киян отримають вільний доступ до Дніпра, Десни, озер від загород, шлагбаумів та дротів – вода для всіх.

9. Десятикратне скорочення міського чиновницького апарату: нехай народне господарство піднімають, а не наші податки проїдають.

10. Аудит і притягнення до відповідальності за руйнування Києва і розорення міської скарбниці «комбанди» мера.