ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Встановлений на сьогодні в Україні антисоціальний олігархічний капіталізм – це реакційна, відстала модель суспільного розвитку, при якій право перетворено в беззаконня, свобода – в безправ’я, демократія – у фарс. Держава припинила виконувати свої обов’язки та завдання перед громадянами: вона нічого не захищає, не оберігає, а, навпаки, руйнує та виганяє. Життя людини в ній знецінене, ігнорування її прав і свобод зведено в ранжир законів. У результаті мільйони наших співгромадян виявилися зайвими та непотрібними в своїй країні.

Мета політичної партії «Союз Лівих Сил» – кардинально виправити такий стан речей, перетворивши Україну в соціальну державу, яка працюватиме для людей і на людей, КРАЇНУ СОЦІАЛЬНОГО МАКСИМУМУ, де буде максимум здоров’я, максимум довголіття, багатств, максимум доходів і добробуту в сім’ях, максимум закону, максимум покарання для негідників, максимум справедливості для її громадян, і в центрі всього – людина та її потреби.

СОЦІАЛЬНИЙ МАКСИМУМ стане адекватним мірилом життя в Україні; держава виконуватиме свою функцію захисного щита для людини та суспільства.

Усі неприродні, нав’язані Україні та українцям неоліберальні, лібертаріанські, нацистські та квазінацистські орієнтири, які призводять до скорочення тривалості життя, незахищеної та невдячної праці, недостатньої для життя оплати, безробіття, руйнування, війни і ненависті, – зникнуть із життя країни.

©2019 by Максим Гольдарб. Proudly created with Wix.com