ХТО Я?

Народився 5 січня 1978 року в м. Липки Тульської області (РРФСР). Змалку з батьками проживав на Донбасі, де отримав першу вищу освіту та почав працювати. Вже 9 років живу із сім’єю в Києві.

Одружений, виховую двох дітей.

 

Маю дві вищі освіти: юридичну (Донецький національний університет), економічну (Київський національний торговельно-економічний університет).

 

14 років пропрацював у органах прокуратури, пройшов шлях від слідчого до прокурора міста, району та начальника управління.

 

Із 2013 по 2014 був директором департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України.

 

У 2014 році разом з однодумцями створив «Публічний аудит» – громадського контролера за розпорядженням та використанням державних ресурсів; організацію, що усі ці лихі роки допомогла тисячам людей у подоланні проблем, штучно створених владою: тарифних, субсидійних, житлово-комунальних, втрати банківських вкладів, безробіття, судових тяганин. Ми розробили десятки законопроектів, тисячі заяв, листів, методичок, шаблонів позовів.

 

У 2015 році очолив Всеукраїнські антитарифні рухи – «Тарифна мобілізація» і «Тарифний спротив». Ми «поламали» у судах грабіжницьку формулу ціни на газ для українців. Довели неконституційність дій Порошенка з утворення тарифної Нацкомісії та керування нею. Саме ми створили всі передумови для перегляду незаконних тарифів і ціни на газ, списання «надутих» комунальних боргів населення, повернення незаконно вилучених у людей коштів.

У листопаді 2019 року очолив «Союз Лівих Сил». Наша мета - побудова людиноорієнтованої, красивої, сильної держави.

1/1